soul

Pokój ducha


Jeśli mielibyśmy traktować pracę nad sobą w kategoriach podróży, to pokój ducha to cel podróży.


Wychodząc z relaksacji , pracy z duchem , poznawania praw duchowych chcemy osiągnąć spokój i bezwarunkowe szczęście.

To miejsce przez mistyków zwanych Samadhi, wyzwolenie, olśnienie, przebudzenie, ZEN.

A tak można o tym stanie przeczytać w mistycyzmie wschodnim...

"Ten stan doskonałości, w którym umysł całkowicie wyzwolony jest od materialnych czynności zmysłowych nazwanych Ekstazą lub Samadhi. Właściwa dla niego jest zdolność oglądania Duszy czystym umysłem oraz czerpanie z tego przyjemności i szczęścia.

W tym stanie człowiek pełen jest niekończącego się, transcendentalnego szczęścia , ciesząc się sobą poprzez zmysły transcendentalne. Ten,kto to osiągnął, żyje zawsze w prawdzie i uważa, że nie ma większej zdobyczy ponad to.

Jest on zrównoważony nawet w obliczu największych trudności. Stan ten jest prawdziwą wolnością od wszelkich nieszczęść wynikających z kontaktu z materią"

Bhagavadgita /6.20-23 /


Odpowiednie efekty w pokoju ducha w swojej prostocie, są trudne do osiągnięcia. Choć do prawidłowego funkcjonowania potrzebna jest nam świadoma praca we wszystkich pozostałych pokojach, to jeszcze nie jest największe wyzwanie.

Wygoda, spokój , zadowolenie powinny rezonować w pozostałych pokojach, aby osiągnąć stan wyższego uniesienia. Tutaj pracujemy z oddechem, wyrzekając się myślenia, napięć i wszelkich emocji. W idąc dalej niż racjonalna droga dodajemy mistycyzmu aby znaleźć bezwarunkowe szczęście. Jeśli od razu nam się to nie uda, to na pewno wprowadzi Cię w niesamowicie głęboki stan relaksu i rozluźnienia. Ten obszar podzielimy na : ​

  • Techniki relaksacji ciała
  • ​Praca z oddechem​
  • Prawa duchowe 
  • Techniki medytacyjne

W pokoju ducha możesz liczyć na nastrojowe światło, zapachy i odpowiednie akcesoria w postaci mat, poduszek, kostek czy kody. Jeśli dołączasz do nas online znajdź spokojne zaciszne miejsce , zaopatrz się w naszym sklepie w matę i rozkoszuj się głębokim relaksem i połączeniem z Absolutem. 

Ogólny plan tygodnia w pokoju ducha


Poniedziałek

Trening oddychania + afirmacje

Wtorek

Trening relaksu przez ciało + techniki automasażu

Środa

Trening rozciągająco- relaksacyjny + Yin Yoga

Czwartek

Trening praw duchowych

Trening Piątek

Trening relaksu przez umysł

Sobota / Niedziela

Niedzielna medytacja