mind

Pokój umysłu


Pokój umysłu, bo po ciele w nim najszybciej i w najbardziej kontrolowany sposób jesteśmy w stanie wprowadzić zmiany.

Jak za dotknięciem magicznej różdżki z dnia na dzień człowiek jest w stanie zmienić poglądy, definicję szczęścia czy stosunek do partnera. Tym samy można mieć najlepszego trenera fitness, najpiękniejszy rower do jazdy przez hiszpańskie równiny, czy być w Indiach u najlepszych trenerów jogi, ale jeśli nasza głowa mówi nie i tam siedzą ograniczenia i nigdzie nie mają zamiaru się ruszyć, to nie pójdziemy do przodu.

Umysł dlatego, ponieważ ile razy przychodziliśmy na zajęcia zdenerwowani, mieliśmy sytuacje, w której znajomi mówili, że myślami jesteśmy gdzie indziej. Trenowaliśmy nie przekonani do trenera, miejsca, siebie , do wszystkiego.

Pokój umysłu poświęcony na koncentrację, uświadomienie sobie przede wszystkim, że jesteśmy tu i teraz. Przypatrujemy się przekonaniom, wartościom, motywacjom. Uzmysłowienie, że wszystko zostawiamy za sobą jest kluczowe zarówno z perspektywy jednego treningu jak i tego żeby ćwiczyć całe życie. 

Jeśli niesiemy ze sobą ciężki plecak złych doświadczeń z poprzednich prób bycia „FIT”, bycia w "LIFE BALANCE" lub po prostu wiemy, że nie wychodzi nam bycie szczęśliwym z życia, to nie zrobimy postępu przy kolejnej próbie.

Umysł to też uświadomienie naszej linii czasu i zogniskowanie teraźniejszości. Umysł to praca z harmonijnym rozwojem, uzmysłowienie sobie, że to nie odległa bańka mydlana, do której docierają tylko nieliczni. To cel osiągalny tu i teraz . To radość z procesu jakim jest trening .

Zmień myślenie, a zmienisz swój trening i tym samym swoje życie.

W pokoju umysłu mamy świadomość, że tutaj są takie same potrzeby. Wykłady, ćwiczenia w których poznajemy swoją świadomość, rozmawiamy o Twoich przekonań i wartościach. Szukamy koncentracji na "tu i teraz" czy omawiamy kwestię celów. Spotkania i warsztaty będą miały także forma 25 lub 50 minutowych zajęć. Praca z naszym umysłem również będzie podzielona na 4 obszary : 

Mój rozwój

  • Kontrola swojego życia i rozwój osobowości
  • Postrzeganie świata i komunikacja z otoczeniem
  • Budowanie modeli i relacji z ludźmi
  • Koncepcja "Tu i Teraz"


W pokoju umysłu proponujemy pracę w formie w wykładu i ćwiczeń podczas których przepracujesz poznane zagadnienie. W naszym centrum w pokoju umysłu możesz liczyć na wygodne pufy i bezpośredni kontakt z prowadzącym i ćwiczącymi. 


Ogólny plan tygodnia w pokoju ducha


Poniedziałek

Trening uważności percepcji

Wtorek

Trening uwalniania myśli

Środa

Trening świadomości "Tu i teraz"

Czwartek

Trening systemu wartości i przekonań

Piątek

Trening tworzenia Harmony House

Sobota / Niedziela

Warsztaty pracy z celem