Pokój ciała


Pokój pierwszy to pokój ciała , pokój działania i zdrowia fizycznego. Pokój gdzie wprawiamy rzeczy w ruch, uczymy się sprawczości, efektywności, systematyczności. Uczymy się pracy. Pewność siebie zakorzeniona w pracy i postawie zdecydowania i samoakceptacji. Odnajdujemy w sobie uwagę do posiadania mocy sprawczej. Odwagi to powiedzenia sobie : " Yes I can !!! "


W pokoju ciała proponujemy bezpieczny trening, który kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty pracy nad ciałem m.in. na stabilizację, wzmacnianie, trening funkcjonalny, trening mobilności. Trening o dwóch formatach 25 i 50 minutowy oparty jest na 4 głównych cechach motorycznych : 

Wytrzymałości i wydolności 

  • Wytrzymałości i wydolności 
  • Stabilizacja
  • Funkcjonalność 
  • Kształtowanie ciała, wzmacnianie


Trening online możesz wykonywać bez dodatkowych przyrządów. Na naszej stronie wraz z kolejnymi tygodniami będzie możliwość zakupu prostych akcesoriów treningowych w postaci : gum treningowych, ciężarków, kettlebells. Nasze centrum treningowe będzie podzielone na 4 strefy w pokoju ciała. Zgodnie z podziałem będzie strefa z bieżniami dla treningu wytrzymałościowego, Strefą z TRX i z BOSU do treningu funkcjonalnego, strefa z akcesoriami do treningu wzmacniającego i miejsce na trening stabilizacyjny. 
Ogólny plan tygodnia w pokoju ciała


Poniedziałek

Trening stabilizacyjny

Wtorek

Trening wytrzymałościowy

Środa

Trening funkcjonalny

Czwartek

Trening kształtujący

Piątek

Trening obwodowy

Sobota / Niedziela

Niedzielny Challenge