O kursie

W świecie zaburzonej harmonii, zaginionych autorytetów, szybkiej przyjemności i braku wiary w siebie...

Dostajesz metodę, która pamięta o wszystkich 4 pokojach Twojej osobowości.

Każdy pokój wymaga innej stymulacji, innego treningu.


Wejście w głąb siebie, swoich potrzeb możliwości czy swoich limitów jest kluczem do zdrowego, harmonijnego życia.Trening we wszystkich 4 pokojach daje nam pewność, że rozwijamy się prawidłowo i harmonijnie.

Podróż przez 4 pokoje


To czas na doskonalenie Twoich zdolności trenerskich z uwzględnieniem pracy nad nowym spojrzeniem na trening, zdrowie i równowagę.

Trening ciała, umysłu, emocji i ducha podany w zbalansowanej , zindywidualizowanej formie dla każdego z osobna i wszystkich razem.

Ty nie wejdziesz na inny stopień bycia trenerem, Ty wejdziesz do innego wymiaru pracy ze sobą i klientem.

Ciało


Harmonijny rozwój ciała i dbanie o zdrowie przez nieinwazyjny trening oparty na stabilizacji, wytrzymałości i sile.

Umysł


Jeśli umysł jest glebą, a myśli ziarnami to właśnie w tym miejscu będzie rozgrywać się interpretacja naszej wybiórczej rzeczywistości i kreowanie nowej.

Emocje


Akcptacja, samozadowolenie, wybaczenie, przyjaźń czy zespalająca wszystko miłość to wartości, które poznajemy na nowo w tym pokoju.


Duch


Praca z ciałem i oddechem po to aby odkryć wiarę, wewnętrzny spokój i bezwarunkowe szczęście. Aby być nie z tego świata i dzięki temu jeszcze lepiej go rozumieć.


Program kursu


Kurs da Ci prawo jazdy do poruszania się we wszystkich pokojach. W płynny sposób poznasz techniki pracy nad ciałem, umysł, sercem i duchem.

W pokoju ciała poznamy sprawy związane ze zdrowiem, kształtowaniem sylwetki, żywieniem, snem. Ułożymy plan zindywidualizowany plan treningowy.

W pokoju umysłu pokażemy czy, dlaczego i jak zdobywać wiedzę. Nauczymy narzędzi efektywnej pracy , systematyczności i konsekwencji. Przejdziemy przez analizę wartości, środowiska innych uwarunkowań twojego umysłu, żeby pokazać Ci nieograniczone możliwość rozwoju.

W pokoju emocj zaczniemy od akceptacji i poznania swoich emocji. Pokażemy źródła tych emocji i dotkniemy tych najwrażliwszych punktów. …. Przejdziemy przez akceptację, radość, pasje, zwierzęta, rodzinę, pomoc innym, przyjaźń, wybaczenie, odpuszczenie i miłość.

W pokoju ducha uczymy się patrzeć na ciało przez oddech i trening elastyczność. W kolejnych pietrach dotykamy tematu spokoju wewnętrznego, bezwarunkowego szcześcia , wiary i innych form rozwoju duchowego.


Wybierz kurs